Proč Usborne nakladatelství?

Protože není nic lepšího. Jejich sortiment dosahuje vesmírných rozměrů. V nabídce mají přes 3000 titulů pro děti každého věku a tento počet stále roste. Každoročně vydají stovky nových knih a mám pocit, že jsou stále hezčí a hezčí. V roce 2020 bylo dokonce vyhlášeno dětským nakladatelstvím roku. Knihy jsou nádherné, dokonale zpracované, originální, jedinečné, překvapivé a návykové. Všechny jsou kompletně v angličtině, případně v němčině či španělštině a mohou tak být skvělou berličkou při seznamování s cizím jazykem.

Máte malé miminko?


Zaměřte se na černobílá leporela, měkké knížečky do kočárku, hmatové knihy, které rozvíjí jemnou motoriku a vnímání různých materiálů nebo zvukové knihy.

Mimi období máte už za sebou a už se těšíte z dvouleťáků?


Hledejte obrázkové slovníky, knihy s odklápěcími okýnky nebo první encyklopedie. Pokud chcete rozvíjet kreativitu, nabízí se první omalovánky, u zdatnějších jedinců tiskání prstíkama, samolepky nebo razítka. S dětmi kolem dvou let už můžete začít hrát třeba bingo nebo jiné společenské hry.

Co pro školkové a 3+ děti?


Stejně jako u dvouleťáků to mohou být odklápěcí okýnka, slovníky, encyklopedie nebo už příběhové knížečky s trochou textu. Omalovánky, samolepky nebo sešity se stíratelným fixem, které jsou perfektní pro nácvik psaní, rozvoj koordinace oko ruka a jemné motoriky. Samolepky jsou bezvadné pro trénování trpělivosti a přesnosti. Nejrůznější stříhání, skládání z papíru, tvoření, hry.

Máte školáka?


I pro ty je k dispozici neuvěřitelné množství knih a aktivit. Origami, sešity na trénink času, tvarů, matematiky, geomerie a psaní. Pohádky se zvukovou stopou, encyklopedie, skládání a lepení miniatur a samozřejmě také klasické knihy rozdělené podle úrovně angličtiny čtenáře.

Pokud jste dočetli až sem, jsem si téměř jistá, že nevíte, co dřív Naprosto rozumím, a proto jsem tady. Napište mi třeba zprávu a já Vám pomůžu vybrat něco, co bude pro váš účel nejlepší.

Share:

Další články

Kdo je Kamavi?

Kdo jsem a co tu dělám Tak to je otázka, kterou si pokládám už několik let. Celý život mě baví strašně moc věcí. Někteří to